субота, 28 листопада 2015 р.

Не забувай! Не пробачай! Не відступай!





У четверту суботу листопада Україна вшановує пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років.
У цей день у містах і селах нашої держави тисячі людей запалюють свічки пам'яті за безвинно померлими з голоду.

Немає коментарів:

Дописати коментар