вівторок, 19 березня 2013 р.

Покинута хата

Поїхали... Зовсім одна залишилась,

Давно вже в минулому дні золоті.
Очима-віконцями вслід подивилась,
І вже ніби вічність стоїть в самоті.


Тепер лише сниться: господа дбайлива,
На ганку онуки - стрічай, не журись!
Старезна акація будить тужливо:
" Прокинься, тепер все не так, як колись!"

Та їй не до буднів, у ній своя правда,
Тут пахне ще сіном, парним молоком.
Тут затишно, тепло, тут радісно й свято,
Живе доброта тут в кутку під вікном.


Ось знову тут літо, знайомі простори,
Левада і круча, ген квіт васильків.
І рідний, суворий, знайомий їй голос,
І щебіт дитячий, і спів солов'їв. 

Зітхнула. Присіла. Від болю сховалась.
Поглянула в небо. Скотилась сльоза.
На білому світі одна вже зосталась,
Навкруг німота, бур'яни й дереза.

Невже більш ніколи не буде щаслива, 
Затишна, привітна у будні й свята,
Нехай у житті все буває можливим,
Та от лиш ВОНА буде більше не та.

                                              Н. Луньова

Немає коментарів:

Дописати коментар