пʼятниця, 1 березня 2013 р.

З першим днем весни!!!

      Перший день весни !!! Вітер шепоче мені: "Полетіли зі мною, полетіли пити медове проміння, сміятись із зорями, гойдатися на віттях старого дуба, говорити про те, чого не спіймаєш дотиком руки чи пензля, до чого не доторкнешся щокою... Все буде так, як тобі наснилось. Будуть зірки у вікнах твого кохання, пісні срібних дзвіночків, веселкова доріжка, запах білих крил....
   Полетіли гуляти, пити дощові краплинки, пригортатись серцем до тендітних підсніжників, полетіли... туди де ти будеш сама собою, не одягаючи маски і лахміття сучасної моди..."
     Вітер шепоче мені : "Полетіли..."

                                            Марія Бондаренко

Немає коментарів:

Дописати коментар