Блог Луньової Наталії Вікторівни, вчителя української мови та літератури Оникіївської ЗШ І-ІІІ ступенів
пʼятниця, 1 березня 2013 р.
Перший день весни !!! Вітер шепоче мені: "Полетіли зі мною, полетіли пити медове проміння, сміятись із зорями, гойдатися на віттях старого дуба, говорити про те, чого не спіймаєш дотиком руки чи пензля, до чого не доторкнешся щокою... Все буде так, як тобі наснилось. Будуть зірки у вікнах твого кохання, пісні срібних дзвіночків, веселкова доріжка, запах білих крил....
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)

Немає коментарів:
Дописати коментар