Мої - найкращі!!!

Ще ніколи не були діти такими зосередженими на урочистій частині лінійки. Всі з нетерпінням чекали виступу педагога-організатора Безверхої Л.В. Вслухались в кожне слово вчителя: "Цього року, щоб додати стимулу нашим учням ми
вирішили визначити «Клас року».
Особливістю цього конкурсу є те, що ми не проводили ніяких спеціальних
конкурсів чи не давали спеціальних завдань. Цей титул мав отримати той клас,
який був найактивнішим в своїй участі у заходах. Ми брали до уваги якість
чергування по школі, робили рейд-перевірку класних кімнат.. Основним критерієм
була активність учнів в предметних тижнях, тижнях безпеки життєдіяльності та
інших заходах. Але я наголошую.. добровільна
активність. Ініціативність, стабільна участь та своєчасність виконаних
завдань. Інформацію ми отримували за
підсумками кожного тижня та фіксували у своїй загальній таблиці".
Цьогорічна лінійка "Останнього дзвінка" для учнів сьомого класу стала справжнім святом. І справа не втому, що закінчились заняття, що присмак літніх канікул вже манить своєю незвіданістю.
Всі затамували подих, коли оголошувався переможець. Зрештою, мої вихованці, учні 7 класу вибороли звання "Клас року" ! Тепер символічний кубок та диплом весь наступний рік будуть нагадувати про таку солодку перемогу, та плекати прагнення в дітей зберегти за собою це звання якомога довше!
Немає коментарів:
Дописати коментар