вівторок, 28 травня 2013 р.

                                                            Мої - найкращі!!!
      Цьогорічна лінійка "Останнього дзвінка" для учнів сьомого класу стала справжнім  святом. І справа не втому, що закінчились заняття, що присмак літніх канікул вже манить своєю незвіданістю. 
      Ще ніколи не були діти такими зосередженими на урочистій частині  лінійки. Всі з нетерпінням чекали виступу педагога-організатора Безверхої Л.В. Вслухались в кожне слово вчителя: "Цього року, щоб додати стимулу нашим учням ми вирішили визначити «Клас року». Особливістю цього конкурсу є те, що ми не проводили ніяких спеціальних конкурсів чи не давали спеціальних завдань. Цей титул мав отримати той клас, який був найактивнішим в своїй участі у заходах. Ми брали до уваги якість чергування по школі, робили рейд-перевірку класних кімнат.. Основним критерієм була активність учнів в предметних тижнях, тижнях безпеки життєдіяльності та інших заходах. Але я наголошую.. добровільна активність. Ініціативність, стабільна участь та своєчасність виконаних завдань.  Інформацію ми отримували за підсумками кожного тижня та фіксували у своїй загальній таблиці"
      Всі затамували подих, коли оголошувався переможець. Зрештою, мої вихованці, учні 7 класу вибороли звання "Клас року" ! Тепер символічний кубок та диплом весь наступний рік будуть нагадувати про таку солодку перемогу, та плекати прагнення в дітей зберегти за собою це звання якомога довше!

Немає коментарів:

Дописати коментар