неділя, 2 червня 2013 р.

Володимирові Бровченку присвячую...

 

І знову степ…

І знову степ встає із глибини,
І знову Вашу душу він тривожить.
Життя спішить додати сивини,
А степ – любові до життя примножить.
Через роки, шляхи, життєві сподівання
Ви пронесли любов до свого краю,
До пісні, праці від зорі і до смеркання,
До Маловисківського степового раю.
І кожен Ваш рядок – безсмертна сила слова,
Прониже наскрізь серце і розбентежить душу.
І вочевидь стає: де зовнішня полова,
А де зерно правдиве, що виростити мушу.
А кожен спомин Ваш – варт цілого життя,
А кожна Ваша пісня – дзвенить в потоках Висі.
Ввібрала творчість все: і бунт, і каяття,
Дозріла й проросла у кожній Вашій книзі.
Доземний Вам уклін за Вашу простоту,
За щирість почуттів, тривогу і любов,
За істину життя, за мудрість золоту,
За степ із глибини, все знову, знову й знов.

Немає коментарів:

Дописати коментар