пʼятниця, 9 травня 2014 р.

Діти проти війни

Пономаренко Альона
учениця 8 класу

Війна - це жах з усіх жахіть!
Війна - це клеймо усіх століть!
Журбу залишила для люду,
Забувати я все це не буду.

Хлопчаки молоденькі пішли на війну,
Але не витримали жорстоку боротьбу,
І загинули в кривавому бою,
Бо захищали вони Батьківщину мою.

Горіли села, міста в пекучому вогні,
Жорстокий наступ вороги вчинили,
Досі не дає це спокою мені,
Те, що підлі загарбники зробили.

За Батьківщину солдати в бою полягли,
Зробили вони все, що могли. 
До останнього подиху вони стояли
І тоді, коли змоги себе захиститти не мали.

Кіровоградщина моя рідненька
В пекучому вогні палала,
Стояла матуся в сльозах, бідненька,
 Бо серцем біду відчувала.

За рідну землю, Батьківщину,
За всіх, хто відійшов у небуття,
Схилімо голови, дитино,
За наші порятовані життя.  
  

Немає коментарів:

Дописати коментар