Пономаренко Альонаучениця 8 класу
Війна - це жах з усіх жахіть!
Війна - це клеймо усіх століть!
Журбу залишила для люду,
Забувати я все це не буду.
Хлопчаки молоденькі пішли на війну,
Але не витримали жорстоку боротьбу,
І загинули в кривавому бою,
Бо захищали вони Батьківщину мою.
Горіли села, міста в пекучому вогні,
Жорстокий наступ вороги вчинили,
Досі не дає це спокою мені,
Те, що підлі загарбники зробили.
За Батьківщину солдати в бою полягли,
Зробили вони все, що могли.
До останнього подиху вони стояли
І тоді, коли змоги себе захиститти не мали.
Кіровоградщина моя рідненька
В пекучому вогні палала,
Стояла матуся в сльозах, бідненька,
Бо серцем біду відчувала.
За рідну землю, Батьківщину,
За всіх, хто відійшов у небуття,
Схилімо голови, дитино,
За наші порятовані життя.
Немає коментарів:
Дописати коментар