Летить лелека у кайданах,
До крил прикуті тягарці.
Худенькі ніжки,всі у ранах
Над ним сміються горобці.
Своєї долі полонений,
Прямує з пекла у безмежність.
У дзьобі торбочка буденна
А зліва надпис -“Незалежність.”
До крил прикуті тягарці.
Худенькі ніжки,всі у ранах
Над ним сміються горобці.
Своєї долі полонений,
Прямує з пекла у безмежність.
У дзьобі торбочка буденна
А зліва надпис -“Незалежність.”
-Куди летиш, нещасна птиця?
Лишайся з нами, нас багато!
У нас і сало, і пшениця,
Союз пташиний “ Гороб’ята“
-У нас стабільність і порядок.
Усі разом – “пірнате братство”
Лети сюди, дивак-журавлик,
Бо далі там пітьма і рабство.
Лелека глянув в бік малечі,
Подумав: “Не такий як ви…”
І ще сильніше стис мішечок
Його несе своїй землі.
У слід кричали горобці:
“Та викинь торбу, стане легше!”
А він мовчав, у нього ціль.
Він за державу незалежну.
Над ним сміялись, ображали.
Мовляв дивак або німий…
Торбинку підло відбирали,
А він сміливо йшов у бій.
Лило сльозу пташине око
Але душа весь час раділа.
Бо подолав він шлях широкий.
Бо Незалежна Україна!
Ткач Ольга

Немає коментарів:
Дописати коментар