четвер, 4 вересня 2014 р.

Осінь. Солодко щемить серце, вереснева звичка, ще з дитинства.
Ще ніколи так гучно не лунав Перший дзвінок. Ще ніколи яскраво так не майоріли вишиванки. Ще ніколи гордо так не лунав гімн Батьківщини.
Сподіваймось не даремно.
Почалось...




Немає коментарів:

Дописати коментар