Ну ось і добігає кінця черговий навчальний рік. Всі ми трохи стали старшими, мудрішими, досвідченішими.Тепер саме час підводити підсумки, робити висновки, пожинати плоди своєї
праці.
Цьогоріч невелика кількість учнів нашої школи вперше взяли участь у Всеукраїнському українознавчому конкурсі "Патріот". Роботи виконували п'ятикласники та учні 9 класу. Старались, як могли, і з нетерпінням чекали результатів. А вони не забарились, от тільки дещо розчарували учнів. Всі як один отримали лише по сертифікату учасника. Чи то завдання виявились не по силі, чи то з іншої причини жодного призового місця. Та діти заспокоювали один одного, мовляв не це визначає справжнього українця, бо патріотизм зароджується в серці, а проявляється у справжніх вчинках. Чи не так?...
P.S. До слова, такий самий результат отримали і мої дев'ятикласники у мовознавчому конкурсі "Соняшник". Ми завжди були найчисельнішими серед учасників із нашої школи, та і різні успіхи мали щоразу. Нині - нічого. Проте ця ситуація не повинна зламати в дітей волю до успіху, адже труднощі та невдачі загартовують українців у боротьбі за мову, патріотизм, свободу. Попереду ще багато перемог! 
Немає коментарів:
Дописати коментар