пʼятниця, 22 листопада 2013 р.

«Світ ловив мене, та не впіймав…»





«Уставав дуже рано, їв раз на день, без м'яса і риби, був завжди веселий, сильний, рухливий, з усього задоволений, до всіх добрий, усім готовий послужити. Поважав і любив добрих людей без різниці їх стану, навідувався до хворих, розважав сумних, ділився останнім з тим, хто нічого не мав».
                                       («Житіє Сковороди»)







Немає коментарів:

Дописати коментар