І скапує сльозами в
пригорщі долонь...
Нема від серця сліду — Тільки
світло —
Яскраве й тепле, наче подих
свічки...
Горить свіча... А, може, то
Душа?.
80 років
тому наш народ пережив катастрофу, яка могла зупинити життя всієї нації.
Трагічна пам’ять про голодомор
– то як чорний, незглибимий колодязь, у який, можливо, і не хотілося б заглядати,
бо ж побачимо себе далеко не такими, якими б хотіли бачити. Але мусимо подивитися
в цей колодязь чесно, нічого не приховувати, аби очистити власні душі від скверни,
самовисповідатись і покаятись, аби не повторилося найстрашніше за всю історію
України штучне, насильницьке винищення людей.
Голодомор... Він приніс не лише страждання і смерть. Він посіяв страх серед людей.
Тільки правда про геноцид українського народу і чиста пам'ять про усіх полеглих
здатна звільнити нас від мороку минулого.

Немає коментарів:
Дописати коментар